KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 4925128
nr 492 5128
Blandteknik
Erik Höglund (1932-1998), 'Svartväxling' 99/250, signerad 'Erik Hölglund -88'
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 oktober 2007
28/10 13:07:34